Број на оглас: 2925638
Објавен на: 29.06.2018, 16:34
1 / 5

Se prodava vw pasat

1.700 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw pasat dobro socuvan, ima klima