Број на оглас: 2925607
Објавен на: 13.06.2018, 15:30
1 / 2

SE PRODAVA 800m2 PLAC VO GEVGELIJA

80.000 €
Квадратура:
800 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PLAC ZA IZGRADBA NA DELOVNA I STABENA ZGRADA SO MARKICA P+4+PODKROVJE

PARCELA BROJ 2241/7
CENA 80000EVRA

http://gis.katastar.gov.mk/arec