Број на оглас: 2925545
Објавен на: 18.08.2019, 10:59
1 / 7

SE PRODAVA TROSOBEN STAN NA TOP LOKACIJA

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
62 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2016
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Partizanski Odredi

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trosoben stan 62m2 na top lokacija dve spalni sobi dnevna I kujna i wc.
Stanot se naoga na kosot na partizanska i ruzveltova kaj Simpo.

Za poveke informacii i cena ve molam kontakt po telefon 075948461 Vaso