Број на оглас: 2925544
Објавен на: 21.06.2018, 07:09
1 / 8

Mercedes c 220 elegant

4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c 220 elegant 2002/3 god.
Full oprema
So servisna kniska
Registriran pred dve nedeli
Servi ima praveno pred 2000km
Novi diskovi ploski
Novi letni gumi
Bez nikakvi vlozuvanja vo nego
Kon.077944704