Број на оглас: 2925502
Објавен на: 17.08.2018, 13:49
1 / 5

Renault r19 1.8 benz\plin atest

800 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
R 19
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault r19 1.8 benz\plin atest gumi novi,centralno,servo,airbag moze i zamena..info..071-220-623