Број на оглас: 2925478
Објавен на: 13.06.2018, 13:26
1 / 5

Renault r19 1.8 benz\plin

888 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
R 19
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
56 kw / 76 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renault r19 1.8 benz\plin atest reg,gumi novi,centralno,airbag,servo i dr.info na tel.071-220-623 Mozna e zamena...