Број на оглас: 2925296
Објавен на: 14.06.2018, 10:57
1 / 5

Samsung Galaxy S6 Edge 32GB Zacuvan Staklo!!!

220 € Цената не е фиксна 240 €
Марка:
Samsung
Модел:
S6 Edge
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung galaxy s6 Edge G925F top sostojba bez nikakov problem..telefonot se prodava isklucivo samo za kes bez mani non stop e so zastitni maski i folii