Број на оглас: 2925131
Објавен на: 17.08.2019, 17:33
1 / 12

Соларни сушари за овошје и зеленчук.

3.181 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Ова е нов производ со капацитет од 120 кг до 150 кг. . Главен извор на топлинската енергија се обезбедува од соларна енергија, а дополнително има вградено и ел.грејач. Има конторолер кој ја контролира температурата и влагата. Можност за изработка на поголеми сушари до 500 кг, според барање на купецот. Фотонапонскиот систем за струја е додатен елемент. Тој не е во редовната цена. Рок на изработка е 40 дена од уплата на аванс. Вашите барања за посета и увид за новиот иновативен производ може да ги доставите на е-mail z.trajkov@gmail.com, за да се договори термин за средба. Сега е сезона на монтажи на соларни системи и можно е да сме сите на терен.Затоа, ве молиме да се најавите благовремено. Термин од 7-15 часот. од Понеделник до Петок.

Потврден огласувач
 Eko Solar (претпријатие)