Број на оглас: 2925099
Објавен на: 24.06.2019, 11:40
1 / 2

Плац во стопански двор

По Договор Цената не е фиксна
Квадратура:
500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во Стопански двор, на сам пат
со маркица за градба

Повеќе информации на: 071/272-616 Војче