Број на оглас: 2925083
Објавен на: 29.08.2018, 00:40
1 / 8

SIFRA 1457. Se izdava namesten nov stan blizu Rampa

150 €
Број на соби:
1
Квадратура:
40 m²
Греење:
Централно
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Север

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SIFRA 1457. Agencija za Nedviznosti izdava namesten nov stan blizu Rampa, dvosedot se pusta i se pravi bracen krevet, minimalni smetki