Број на оглас: 2925056
Објавен на: 26.03.2020, 10:54
1 / 4

DAF CF 85 430

1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Dafot e vo odlicna sostojba registriran so novi gumi i pumpa za kiper. Za poveke info na telefon.