Број на оглас: 2925047
Објавен на: 22.05.2020, 22:45
1 / 12

Понуда-Продолжен викенд во Крушево

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
32 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартман има опремена кујна, фрижидер, купатило, балкон, WI-FI , кабелска ТВ, бесплатен паркинг.КЛИМА. Голема тераса за одмор.
Оддалечени 5 минути од центар и 5 мин. од х.Монтана.Блиску до крушевската корија.Идеални за одмор.