Број на оглас: 2924914
Објавен на: 14.06.2018, 11:36
1 / 8

VW TOURAN 2.0 TDI 6 BERZINI FULL OPREM

55 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Touranot sega e uvezeno ot ch mnogu qist
Staklo full oprema e site davaqkite se plateni do regg
OPREMA
XENO
SENZOR ZA PARKING
SENZOR ZA DOZHD
TEMPOMAT
KLIMA ISPRAVNA
I MNOGU DRRUGA OPREMA VREDIT DA SE VIDIT EKSTRA CENA ZA KESS
MOZHIT I ZAMENA
TEL 070 610 177 070 439 555