Број на оглас: 2924887
Објавен на: 16.08.2018, 15:28
1 / 9

Mercedes-Benz E220 CDI-03

6.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba so izvrsen kompleten servis,registrirano do 02.2019.
Elegance oprema:bel kozen salon,panorama krov,komandi na volan,dvozonski klimatronik,elektrika na sedista,elektrika na retrovizori,tempomat,elktrika na site 4 stakla,mahagon,cd shardzer so 6 cd,radio so cd original,originalni mercedes 17inci trkala. za podetalni informacii na:

076 870 171