Број на оглас: 2924797
Објавен на: 23.08.2019, 08:27
1 / 11

Solari/солари

1 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Про Солар технолоџис врши продажба,монтажа и сервис на сите типови сончеви колектори.Професионална монтажа и гаранција за изведеното.Комплетни документи и подршка 24/7
Изложен салон Неготино
www.pro-solar.net

Потврден огласувач
 Про Солар технолоџис (претпријатие)