Број на оглас: 2924726
Објавен на: 04.11.2018, 13:29
1 / 11

VW Touareg 3.0 225hp

8.700 € Цената е фиксна 9.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Touaregot e uvezen od CH so realni 165000km novi gumi registriran do 11 mesec full oprema moze da se vidi i proba vo sekoe vreme poveke info 078435169