Број на оглас: 2924257
Објавен на: 14.06.2018, 12:17
1 / 12

195 / 55 / 15 = gumi = T O Y O

2.600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


CENATA E ZA DVETE GUMI


- TOYO
- 195 / 55 / 15
- 5,mm
- dot 13


AKO SAKATE PO VASA ZELBA MOZE DA VI SE ISPRATAT PO KARGO DO VASIOT GRAD.