Број на оглас: 2924234
Објавен на: 13.07.2018, 16:12
1 / 10

PEUGEOT 106 1.5D

1.900 €
Марка:
Peugeot
Модел:
106
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Pezo 106 xd 1.5d 5vr. klima,servo,elektrika na prozori,tehnicki vo besprekorna sostojba, uvezeno pred 10god. tel. 078/365-792 Borce