Број на оглас: 2924107
Објавен на: 12.06.2018, 03:59
1 / 12

BMW 316i / TNG Lovato Dizni

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
316
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg. so zelen do 20Jan.2019
316i 77KW TNG Lovato Plin So Dizni so Atest noviot model
Mala potrosuvacka
Redovno servisirano
4Novi gumi, Nov akumulator
Km: 240.000
Odlicna klima, Airbag, ABS,ESP.
Koza so greaci na sedista
El.Stakla, El. Retrovizori
3Orignal kluca
Top prednica,zadnica,kosnici,rucna.