Број на оглас: 2923843
Објавен на: 21.04.2019, 14:54
1 / 12

Chrysler 300 3.6l vvt 2013 godina

15 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Chrysler
Модел:
300C
Година:
2013
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
220 kw / 299 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chrysler 300 3.6vvt v6 motor so 8 stepen avtomatski menuvach ... 2013 godina ...moze da se vidi vo sekoe vreme kolata e vo Ohrid. Odlicno odrzuvan , vo mnogu dobra sostojba vo momentov e na amerlcki tablici moze vo sekoe vreme da se carini.
Na evropski pazar istiot avtomobil se prodava kako Lancia Thema , sto znaci n bi pretstavuvalo problem za odrzavanje ...
Cenata e po dogovor ....
Tel.za kon.071231201
Moze zamena so moja ili vasha doplata ...