Број на оглас: 2923346
Објавен на: 11.06.2018, 13:06
1 / 7

Se prodava Opel Omega 2.6 170 KS UNIKAT

2.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Omega
Година:
2002
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
133 kw / 181 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel omega,besprekorna,full oprema
bord kompijuter
euro 4 motor
evro kuka
full elektrika(komandi na volan podesuvanje na sedista,retrovizori )
servisirana,
registrirana
kupena od prv gazda
Atestiran plin
novi gumi so bandazi
dva fabricki kluca
kola cuvana za dusa vredi da se vidi!!!!
Ima prostor za dogovor okolu cenata