Број на оглас: 2923298
Објавен на: 18.02.2019, 10:53
1 / 10

Se prodava opel meriva 1.6 benzin_ plin

3.200 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava opel meriva 1.6 benzin - plin registrirana do 03. 2020 , kolata e vo odlicna sostojva so full oprema i klimata raboti odlicno. Moze zamena za opel astra H 1.6 ili 1.9 po moznost karavan