Број на оглас: 2923101
Објавен на: 14.06.2018, 12:17
1 / 12

195 / 65 / 15 = gumi = Y O K O H A M A

2.600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


CENATA E ZA DVETE GUMI


= YOKOHAMA
= 195 / 65 / 15
= 5,mm
= dot 2014


AKO SAKATE PO VASA ZELBA MOZE DA VI SE ISPRATAT PO KARGO DO VASIOT GRAD