Број на оглас: 2923036
Објавен на: 16.02.2019, 00:46
1 / 10

DIZNI 1.0-CAURI-KERAMIKA-KOMPLET

8 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


DIZNI1.0
CAURKI
KERAMIKA
KOMPLET SET ZAVARUVANJE EXTRA PONUDA 8e PRAKAM I PO KARGO ‭38979248948‬ 🇲🇰 viber 003203838714 🇮🇹