Број на оглас: 2923034
Објавен на: 12.09.2018, 19:14
1 / 4

🇮🇹moderna 150 aprat nov aprat extra ponuda

250 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


🇮🇹made in italy moderna telwin aparat za zavaruvanje elektrodi 150amp so ladenje nov ‭38979248948‬