Број на оглас: 2922981
Објавен на: 21.06.2018, 09:42
1 / 7

Volkswagen passat

4.100 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
131 kw / 178 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bez zameni samo kes
Pece 070 208 036