Број на оглас: 2922921
Објавен на: 19.06.2018, 21:46
1 / 11

PEUGEOT 207 1.6 GT SPORT 109KS

3.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so full oprema
- Panorama
- Dvozonska klima
- Greaci na sedista
- Senzor za dozt
- Komandi na volan
- Kozen sport volan
- Farovi so diopter
- Montazna kuka
- ABS
- Servo volan
- Elektrika na prozorci
- Elektrika na ogledala
- Originalno radio so CD
Plateni site davacki do registracija