Број на оглас: 2922871
Објавен на: 17.12.2018, 13:01
1 / 12

Passat CC 2.0 TDI. Rline

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
CC
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat 3cc 2.0 TDI Rline
So naj naj oprema
Za podetalni informacii javete se na
070/525-323 ili 070/853-300

Moze zamena