Број на оглас: 2922830
Објавен на: 02.04.2020, 08:07
1 / 1

Куќа Kuka

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3,5
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
1
Година на реновирање:
1
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Населба циглана2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kuka na dva sprata vo naselba Ciglana 2 Gostivar cena p.o. dogovor kontakt Goran 075646525 I 075646530.Povolno.