Број на оглас: 2922693
Објавен на: 21.08.2018, 11:53
1 / 12

VW Golf 4 1.9TDI 90KS

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 4 vo odlicna sostojba od oprema poseduva
*Klimatronik
*Abs
*Servo
*Airbeg
*Elektrika na rettrovizori
*Elektrika na stakla
*Centralna brava so dalecinsko
*Xsenon svetla
*Radio so CD
*Novi gumi
Poveke info na 077 88 55 05