Број на оглас: 2922615
Објавен на: 20.07.2018, 15:46
1 / 12

Renault Megane 3 1.5 dci NEUVEZUVAN

1 € Цената не е фиксна 6.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault Megane 1.5 dci registriran so zelen karton do noemvri 2018. Voziloto e odrzavano vo ovlasten servis, ima novi letni gumi, napraven servis na 130000. Od oprema poseduva:
-klima
-komandi na volan
-tempomat
-bluetooth so govorni komandi
-AUX
-elektrika na prozorci
-svetla za magla
-aluminiumski bandazi 16"
Voziloto e redovno servisirano i odrzavano i e vo odlicna sostojba.