Број на оглас: 2922336
Објавен на: 13.08.2018, 09:46
1 / 10

Fiat Doblo 1.9 D 2002god.

По Договор
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Doblo 1.9D SX

God. 2002 Prv sopstvenik, so realni kilometri

-Elektrika na prozori
-Centralno zaklucuvanje

Servisirano sekogas na vreme i odlicno socuvano.