Број на оглас: 2922191
Објавен на: 01.07.2020, 00:32
1 / 5

Prodavam delovi za Scanii(R124-420)(L124-420)(L114-420)

485 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za Scanii: R124-420/ L124-420/ L114-420 od 2000 do 2005 godina! Isto taka imam i polovni delovi za Scanii: 111,112 i 113.