Број на оглас: 2922154
Објавен на: 24.10.2018, 22:58
1 / 6

golf 1 so 1.3 motor pali vozi vo ispravna sostojba

300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1982
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2017
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava golf 1 so 1.3 motor pali vozi zacuvan vo ispravna sostojba vredi da se vidi moze zamena dajte ponuda za poveke info na telefon