Број на оглас: 2922061
Објавен на: 18.08.2018, 22:10
1 / 12

Zemjodelska Mehanizacija Svajcarija

16.000 € Цената не е фиксна 111.111.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Земјоделска Механизација Швајцариja
Контакт 077520535 / 077520536