Број на оглас: 2921999
Објавен на: 09.06.2018, 18:53

se prodava stan

41.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Нема
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
2017
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Ari Angelevski br 8

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan od 50 m2(novogradba) na ul.Ari Angelevski br 8 (pozadi restoran zezo- poranesen lovdziski)
Informacii na telefon 070 38 54 38