Број на оглас: 2921874
Објавен на: 20.07.2018, 21:19
1 / 12

Mercedes-ML270CDI

55 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 270
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


--Prodavam itno mercedes ml 270 dizel vo odlicna sostojba so ful oprema.
-- KLIMA
--KOZEN SALON
--TEMPOMAT
--SIBER KROV
--ALUMINSKI BANDASI SO SOLIDNI GUMI
--EURO KUKA
--8X AIR BAG
--SERVO,,ABS
--ELEKTRIKA NA STAKLA
--RADIO CD ORGINAL
--4×4 RABOTI ODLICNO
--IZVRSEN KOMPLETEN SERVIS
--GARAZIRAN VO ODLICNA SOSTOJBA!!!!