Број на оглас: 2921653
Објавен на: 12.07.2018, 14:33
1 / 7

Jeep grand cherokee 2.7 crd

6.600 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
163 kw / 222 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno socuvan jeep.motor od mercedes 2.7 crd.odlicno terensko vozilo so visoki perfonmansi .potrosuvacka 10 l gratska .7 na otvoreno.novi gumi.klima .navigacija .dvd.greaci na sedista.memorija na sedista.