Број на оглас: 2921564
Објавен на: 29.09.2018, 22:52
1 / 2

СЕ ИЗДАВААТ ДВА СТАНА ЗА СТУДЕНТИ И ВОЛОНТЕРИ

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
120 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Становите се поврзани и се комплетно опремени ,со парно, клима соларна во непосредна близина на Педагошка академија, Високатамедицинска школа и БАС Академијата