Број на оглас: 2921284
Објавен на: 08.06.2018, 20:10
1 / 5

Iphone 6plus 128gb

350 €
Марка:
Apple
Модел:
Iphone 6plus 132gb
Боја:
Silver
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
повеќе од 8 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Mnogu socuvan bes niedna grepka so garancia mnogu malku koristen kakao da e nov mobilot e za meraakli ako se najde nekoja grepka baksis se dava
Tel ‭070325157‬ Erijon