Број на оглас: 2921224
Објавен на: 17.07.2018, 18:53
1 / 8

Nissan Almera 1.5 DCI

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nissan
Модел:
Almera
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata ja imam 5 godini, sopstven uvoz, realni 171000, uvezena na 140000, napraven golem servis i redoven servis, registrirana do 7 2019, klimatronik, prekrasni felni, navlaki praveni specijalno za nea so ekokoza, tipski izduv, ekonomicen motor.
Moze zamena za pogolema ili karavan.
Za informacii zvonete na

075460411 - Kosta