Број на оглас: 2921182
Објавен на: 20.07.2018, 09:29
1 / 6

ford fokus 1.8 tddi - klima - **********

2.300 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


klimata - raboti - reg- do 21- avgust - 2018 g . za poveke inf- 078 - 408 - 486 -