Број на оглас: 2920819
Објавен на: 08.06.2018, 11:01
1 / 6

Се издава деловен објект во строг центар

150 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
18 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Се издава деловен објект во строг центар на град Штип со површина од 18 м2 и има и тоалет.
Дуќанот е на пешачката улица над фонтаната хаспроти хотел Оаза а во близина на кафичот Класик