Број на оглас: 2920542
Објавен на: 12.08.2018, 14:13
1 / 1

Korg pa 1x pro 550 eur

549 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Spremen za svirka vo besprekorna sostojba