Број на оглас: 2920538
Објавен на: 23.06.2018, 13:48
1 / 6

Hurmali Maccun - priroden proizvod za mazi, libido, erekcija

990 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


ХУРМАЛИ МАЏУН - 100% ПРИРОДЕН ДОДАТОК ЗА МАЖИ

Потентна формула која активно ja подобрува машката сексуална виталност, го зголемува либидото продолжувајќи го времето на моќ, ерекција и енергија.

ХУРМАЛИ МАЏУН е синергетска мешавина која содржи екстракти од повеќе билки и се користи за:
- Подобрување на сексуалните перформанси
- Поцврсти и подолготрајни ерекции
- Зголемена осетливост и сексуално задоволство
- Поголема потенција и сексуална желба
- Стоп за предвремената ејакулација

Органски производ, без несакани ефекти по конзумација.

Состав: урми, епимедиум, мака, женшен, трибулус, гинко билоба, ѓумбир, галангал, американски женшен, коприва, семки од тиква, цимет, матичен млеч, сибирски женшен, кола орев, овес.

Секоја билка од овој состав, покрај другите здравствени придобивки што ги има, игра важна улога во подобрување на машката сексуална виталност и либидо, а комбинирани заедно имаат и уште поголем ефект.
За бенефитите и функцијата на секоја од овие билки прочитајте овде: https://www.facebook.com/hurmali.mk/posts/2134059366837323

Производителот поседува сертификат за органско производство, ISO стандарди (9001:2008 и 22000:2005) и други признанија.

Хит производ во Турција, веќе достапен и во Македонија.

Хурмали маџун - 1 кутија (4 кеси x 15 ml). Цена 990 ден. Дискретна достава. Начин на употреба: орална конзумација 45-60 минути пред однос.

Нарачки преку порака на нашата фејсбук страница:
www.facebook.com/hurmali.mk

tags: hurmali maccun hurmali madzun hurmatat priroden organski proizvod dodatok bilki urmi urma suplement za mazi sex seks libido erekcija impotencija potencija seksualno seksualna energija performansi vitalnost