Број на оглас: 2920475
Објавен на: 22.06.2018, 13:00
1 / 12

Citroen C3

11 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Мало економицно гратско возило сервисирано и многу сочувано