Број на оглас: 2920220
Објавен на: 15.03.2019, 19:42
1 / 8

Prikolica za tovaranje bali 2-Br New Holland 1006

10 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prikolici za tovaranje na bali New Holland 1006 vo odlicna sostojba so kapacitet od 88-132 bali,,edna e prodadena ima uste edna...