Број на оглас: 2920177
Објавен на: 26.02.2019, 01:20
1 / 7

Се продава стан 55м2, центар во близина на Охридска банка

55.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
55 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Центар

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава трособен стан со вкупна површина од 55м2, на 3ти кат со лифт, југозападно ориентиран во центарот на Охрид, зградата е нова и се наоѓа во близина на Охридската Банка. Распоред : ходник кој води кон дневна соба со трпезариски простор и кујна кои поседуваaт тераса, 2 спални соби од кои едната поседува француска тераса, бања.