Број на оглас: 2920019
Објавен на: 27.11.2018, 10:35
1 / 12

*BMW 530 D FULL

7.800 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


BMW 530 D VO EXTRA SOSTOJBA KOMPLETNO SERVISIRAN REG. CELA GODINA FULL OPREMA.MOZE I ZAMENA...
* KLIMATRONIK DVOZONSKA
* 10x AIRBAG
* ABS
* SERVO
* TEMPOMAT
* DVD NAVIGACIJA
* RADIO CD KOMANDI NA VOLAN
* ELEKTRIKA NA SEDISTA I VOLAN
* ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
* ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
* KOZEN ENTERIER
* GREACI NA SEDISTA
* XENON
* ALUMINSKI BANDASI
* DSC KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
* SENZOR ZA DOZD
* SENZOR ZA SVETLO
* BORD KOMPJUTER
* HALOGENKI
* CENTRALNA
POVISE INFO NA 077716917 BAZE