Број на оглас: 2919748
Објавен на: 08.12.2018, 12:01
1 / 6

KymcoRC Super8 2T

900 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Od Prv sopstvenik
50cc
2010 Full Malossi kit
Trajno Registriran i osiguran do 05.2019
Pirelli Gumi
(Moze i zamena 125/150cc
So i bez dokumenti ).
Kineski xxx
CENATA E FIKSNA.

Cena : po dog
Info: 070600151